01.

Przyjęcia okolicznościowe

Ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy, profesjonalnej obsługi, eleganckiej restauracji oraz starannie skomponowanego menu.  Cieszymy się, iż nasza obszerna restauracja pozwala nam spełniać Państwa oczekiwania i tak często mamy okazję organizować dla Państwa uroczyste obiady z okazji ślubu, chrzcin, komunii, obrony prac magisterskich, czy też kolacje firmowe. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście oraz doświadczenie powodują, iż w naszej restauracji często organizujemy mniejsze lub większe imprezy okolicznościowe.

02.

Lunche biznesowe

W porze lunchowej Restauracja Browar CzenstochoviA zaprasza wszystkich, którzy korzystają z popołudniowej przerwy aby zjeść w wyjątkowym miejscu. Jeżeli lunch ma charakter biznesowy to, poza wyśmienitym jedzeniem, niezwykle ważna jest odpowiednia atmosfera sprzyjająca rozmowom. W naszej restauracji zapewniamy, najwyższy standard usług, co gwarantuje idealne warunki dla ważnych spotkań. Restauracja Browar CzenstochoviA to wyjątkowe miejsce w Częstochowie i każdy z Państwa partnerów biznesowych doceni jego wybór na biznesowy lunch – zarówno pod względem lokalizacji, niezwykłych wnętrz, jak również pysznych potraw, przygotowywanych zawsze na bazie świeżych składników.

03.

Konferencje

Zaplecze konferencyjne należące do kompleksu Browar CzenstochoviA to osobna sala konferencyjna do 20 osób wyposażona w sprzęt audio-wizualny. Duże konferencje do 100 osób organizujemy w sali Restauracji na górnym poziomie, istnieje możliwość zapewnienia uczestnikom spotkań skorzystania z bazy noclegowej (do 38 osób) w Hotelu Browar CzenstochoviA. Dopełnieniem ciekawego dnia konferencji będzie wizyta w naszym Piwnym SPA, naszej restauracji czy w modnym pubie na dolnym poziomie. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta, dlatego jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych Gości i zawsze w miarę możliwości, chętnie pomożemy w ich realizacji. Posiadamy miejsca noclegowe, własny browar, piwne Spa i duże zaplecze gastronomiczne co sprawia, że Browar CzenstochoviA to idealne miejsce na zorganizowanie  spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej, seminarium, szkolenia, jak i konferencji.