Pokoje Design

Gentlemans Room

GENTELMANS ROOM
2 osoby
480 zł
pokój dwuosobowy
TV
internet

GENTELMANS ROOM – POKOJ BOUTIQOWY projekt wnętrza REDI.BO

Artysta jest absolwentem ASP w Krakowie wydz. projektowania wnętrz.

Ideą projektu było dążenie do syntetycznego ujęcia formy, i poszukiwanie piękna w funkcji przedmiotu użytkowego. Elementem przewodnim stał się klasyczny element graficzny będący dekoracją tkanin i mebli użytych w projekcie. We wnętrzu znajdziemy miękkie aksamitne elementy łączone z ceglanymi i betonowymi ścianami. Kolorystykę oliwkowych kanap i złotych lamp dopełniają czarno srebrne zasłony. Dominantą stała się również narożna płaskorzeźba wykonana bezpośrednio na ścianie techniką mokrego tynku. Duża 4m praca przenosi nas w czarno – szarą mroczną ulicę miasta podczas nocnej eskapady gentelmanów.

Ważna jest również jasności przekazu w umieszczonych pracach artysty. Są to duże pionowe akwarele. Głównym tematem są również sceny z życia miejskiego w ciekawej różnorodniej kolorystyce dodającej ciepła do surowych szarych ścian i sufitów.

Myśl o funkcji i wpływie przedmiotu na fizyczne i społeczne otoczenie człowieka –  Wnętrze to stało się formą ucieczki poza realny świat dający formę odpoczynku i relaksu dla odwiedzających to miejsce turystów, biznesmenów i GENTELMENÓW.